Ako sa mi podarilo zväčšiť veľkosť pŕs o 2 čísla za 1 mesiac

bystAhojte, opäť je tu s vami Ksjuša! Chcem sa s vami podeliť o svoju malú radosť. Podarilo sa mi ZVAČŠIŤ prsia priamo doma a až o 2 čísla!!! Pamätáte sa, asi pred rokom som písala, že sa mi vôbec nepáčia moje mikroskopické prsia a prosila som vás o radu ako si ich zväčšiť? Takže skúsila som všetky vaše cvičenia, tabletky, 25 typov, atď. VŠETKO JE TO ABSOLÚTNY NEZMYSEL. Nepomáha to. Prsia sa mi nezväčšili ani len o milimeter. Je to na nič. Tak som sa s tým nakoniec zmierila, veď u nás v rodine nie je nikto, kto by mal veľké prsia. Sakra, všetci sme „dosky“ :-)Tak som odložila tento výmysel „na neurčito“ a zabudla som na to ”Bust Cream Spa”.

Záchranu malých pŕs som však našla!? Jedného dňa, keď som si len tak surfovala po internete som natrafila na blog, kde isté dievča opisovalo ako sa jej zázrakom podarilo zväčšiť prsia PRIAMO DOMA a už za jeden mesiac len pomocou krému Bust Cream Spa! Samozrejme hneď ma to zaujalo a začala som si to podrobne študovať.

review_1 (1)Potom som si začala hľadať informácie o tomto kréme a našla som vedecký článok, v ktorom je všetko podrobne vysvetlené. Nemala som žiadne pochybnosti.A tak som si objednala tento krém, prišiel mi za pár dní na dobierku poštou. Všetko som rozbalila, prečítala som si návod a odštartovala som program na zmenenie plochého hrudníka. Takže, najskôr som otestovala krém na ruke, aby som predišla prípadnej alergii

Aký bol výsledok? Zväčšili sa mi prsia? Každý deň ráno a večer po sprchovaní som si naniesla doslova hrášok krému na hruď. A čo si myslíte? Po 5 dňoch som si zmerala svoj hrudník a takmer mi spadla sánka na zem!!! Hrudník sa mi za týždeň zväčšil už o 5 cm! Dokážete tomu uveriť??? Nemohla som uveriť svojím vlastným očiam a opäť som sa zmerala – o 5 viac, naplnili sa a koža sa stala pružnejšou! Moja zmena však trvala mesiac, 31 dní a teraz mám ideálny hrudník a nehanbím sa ho ukázať))
V práci si, samozrejme, všetci všimli, že moje prsia sú väčšie a vyzerajú lepšie a začali sa ma pýtať ako je to možné. Dokonca som najväčšej pesimistke, ktorá neustále tvrdila, že to je určite práca plastického chirurga doniesla svoj krém. O dva týždne prišla so žiariacimi očami, akoby vyhrala milión, vysvitlo, že sa jej hrudník zväčšil o 1 číslo! Za nejaké 2 týždne! Teraz, ako sa aj očakávalo išiel krém „z ruky do ruky“ po celej kancelárii :)))

Dokonca sa mi potom zmenil celý život. Muži ma teraz nenechajú ani prejsť a zo všetkých strán dostávam komplimenty. A kúpať sa s nimi je skutočne veľmi príjemné. Dokonca aj šéf sa mi rozhodol zvýšiť výplatu, hoci neviem či to nejako súvisí s veľkosťou pŕs alebo nie 🙂 ” Bust Cream Spa ”  !!! 

 

sutien-push-up-cupa-aa-101597-01625800_69739400Som veľmi šťastná, že to všetko tak dobre dopadlo. Spolu so zväčšením prsníkov som si uvedomila, že problém mnohých z nás je v tom, že najjednoduchšie veci sa nám zdajú byť neúčinné. A zložitejšie, napríklad, operácie nám zase pripadajú účinné. Ale nie je to tak. Prsia si možno zväčšiť prirodzeným, rýchlym a bezpečným spôsobom ”BigBust”. Mám to vyskúšané priamo na sebe!

Pre tých, ktorých to zaujalo – krém som si objednala na tejto stránke. Čo sa týka dodávky balíček mi prišiel na dobierku poštou. Takže určite je všetko bezpečné.
Cena ”BigBust” sa rovná 2 lístkom do kina alebo 1 nákupu v obchode. Sami sa rozhodnite, či je to veľa alebo nie. Môj názor je, že takýto krém by sa kľudne mohol predávať aj v dvojnásobne vyššej cene!

Dúfam, že bola pre vás táto informácia užitočná a nakoniec sa Vám podarí získať želanú veľkosť pŕs v čo najkratšom čase! Veľa šťastia!

 

                                       OBJEDNAŤ SI ”BigBust” !!!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s