Andrea Verešová: Zbaviť sa kostného výrastku na nohe je možné rýchlo a bez pomoci! ŽIVOT NA OPÄTKOCH !

10000000Lenka Bernardová: Najhoršie je to, že ak máte na nohách tieto výrastky, nedokážete si obuť žiadne topánky. Ok, opätky, ale problém je, že si neobujete ani obyčajné rovné čižmy. Tak to derie, až potom krívate. A v lete? Ja osobne som ani v lete nemohla chodiť normálne vonku, pretože samozrejme túto „krásu“ vidia všetci okoloidúci. Náhodou sa mi do rúk dostal článok a tak som si objednala Toe Fix. Prvé výsledky na mňa zapôsobili, noha ma už nebolí. Čakám, čo bude ďalej.

artNatália Opätkovská: Som čašníčka a celý čas som na nohách. Politikou kaviarne je blúzka, sukňa a opätky. Každý deň pracujem od 16:00 do troch hodín ráno. Taká záťaž na nohy dá o sebe vedieť. Objavil sa výrastok a začali ma bolieť nohy. Objednala som si Toe Fix. Kým som ho nevyskúšala, myslela som si, že budem musieť odísť z práce. Ale musím platiť za svoje štúdium na univerzite. Tak, drahí moji, ak by nebolo tejto pomôcky, mohla by som zabudnúť na vzdelanie a žila by som zrejme na ulici.

Katarína M.: V mladosti som pracovala ako sekretárka v jednej prestížnej firme. A ako aj všetky ostatné dievčatá, aj ja som sa snažila držať módy. A čo majú mladé dievčatá najkrajšie? Presne tak, nohy. Kratšia sukňa, vysoké topánky, skvelý účes a pekný mejkap. Teraz viem, že som vyzerala hlúpo, ale vtedy som behala po schodoch na ihličkách. Dobehla som až do toho, že v 40 som chodila v papučiach. Naparovala som, dávala som obklady, prikladala som lopúch. Nič nepomáhalo. Keď som si kúpila Toe Fix už som neverila, že mi niečo môže pomôcť. Je to neuveriteľné, ale teraz sa cítim lepšie ako pred 10 rokmi.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s