Annette Hermannedávno vyskúšala terapiu od Monica de Rossi proti-starnutiu. Výsledky boli pozoruhodné:

zmarszczki2(Health Journal) – Nestarnúca Monica de Rossi, vyzerá vo svojich 72 rokoch na 40, predstavila britským ženám jej slávny 4-týždňový program proti vráskam.Viac ako 10 000 britských žien vo veku nad 35 prestali používať neefektívnu kozmetiku veľkých spoločnosti a pripojili sa k Monica, už po jednom mesiaci môžete vidieť prekvapené mužské tváre, presvedčený o tom, že ste omladla minimálne o 10 rokov.

Nikdy nie je príliš neskoro na to, byť mladá a atraktívna. Môžete vidieť už za mesiac na vlastné oči – zrkadlo vám ukáže pravdu. Pozrite sa na čelo, oči a pery. Vrásky budú takmer neviditeľné a vaša pokožka bude mäkká na dotyk, napätá a hladká. Ako je to možné? Mikročastice de Rossiovej formule vypĺna kožu, rovnako ako voda vypĺňa špongiu.

Mikročastice de Rossiovej proti-vráskovej terapie – Hydroface Systém Proti -Vráskam je 4-týždňová formula Monica de Rossi – jediná terapia, pri ktorej sa mikročastice aplikujú na kožu.Tradičné krémy nie sú absorbované kožou tak dobre. Ich molekuly sú príliš veľké, aby prenikli do pórov. Hydroface system proti vráskam má mikročastice, 200 krát menšie ako póry, , ktoré bez problémov dosiahnu hlbšie a vytvárajú okamžitú hydratáciu. Tento proces umožňuje napnutú pokožku a tvár bez vrások. Hydroface system proti vráskam je sada 2 krémov: Hydroface AM / PM Proti-Vráskový Komplex (pre všetky oblasti) a Hydroface Advanced Under Eye Formula špeciálne pripravené pre okolie očí).

 
Tradičné krémy všeobecne nestimulujú pokožku k produkcii kolagénu dosť dobre. Môžu natiahnuť kožu, ale nie cez prirodzené mechanizmy vášho tela. 4-týždňová mikročasticová formula Hydroface System Proti-Vráskam preniká hlboko a stimuluje telo produkuje svoj ​​vlastný kolagén; takže vaša pokožka sa dokáže vyrovnať s vráskami úplne sáma, čím sa stáva prirodzenejšou a pružnejšou.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s