EXPRESNÉ OMLADNUTIE ZA 1 TÝŽDEŇ

yaponskiy-etiketJaponská kozmetika je preslávená nielen svojimi BB krémami, ale aj omladzujúcimi produktami na tvár. Popularita prostriedkov určených na starostlivosť o telo, tvár a vlasy s označením Made in Japan rastie každý deň. Tajomstvo úspechu japonskej kozmetiky spočíva v najnovších vývojoch vedcov, v dávnych tradíciách, organických zložkách a čo je najdôležitejšie v jej účinnosti!

Japonci sú najnestarnúcejším národom. Priemerná dĺžka života žien v tejto krajine je 85 rokov. Určiť na prvý pohľad koľko rokov má Japonka je veľmi ťažké. Vďačia za to práve kozmetike, ktorú Japonky používajú. V jednej japonskej talkshow sa Masako priznala, že posledných 10 rokov raz týždenne používa špeciálny prostriedok – Anti Aging Cream, ktorý nahrádza lifting a operácie. Podľa samotnej Masako sa tento krém dlho nedal zohnať, t.j. nebolo ho možné zohnať ani v lekárňach a ani kdekoľvek inde. Ale keďže manžel Masako je vedcom v oblasti farmácie a kozmetiky, práve on jej dal niekoľko vzoriek tohto zázračného prostriedku. Ihneď po prvom nanesení sa Masako tento omladzujúci krém tak zapáčil, že ho začala používať každý deň a doslova deň za dňom mladla! Účinok bol úžasný!

Podľa vedcov nebol tento krém pôvodne navrhnutý ako prostriedok určený pre verejnosť, ale práve skúsenosti Masako ukázali, že je potrebné tento produkt dopracovať a vypustiť na trh.A teraz je už Anti aging cream dostupný aj v Rusku! Teraz prešiel tento produkt všetkými potrebnými testami, ktoré preukázali 100% pozitívny výsledok používania.

ADÉLA BOSKO, kozmetička (prax viac ako 25 rokov)

Veľmi dlho nebola japonská kozmetika dostupná polovici sveta, ale teraz sa všetko mení, objavujú sa nové obzory, najmä v kozmetike. Jedným z takýchto inovačných produktov je aj Anti Aging Cream, určený na expresné omladenie pokožky tváre, šije a dekoltu. Zloženie tohto produktu je skutočne nezvyčajné, dokonca by som povedala, že je zložený z jedinečných zložiek. Posúďte sami: iba prírodné zložky, vrátane hydrolyzovaného kolagénu, ktorý obnovuje pružnosť pokožky a vodnatosť a má tiež silný liftingový a omladzujúci účinok. Tento omladzujúci krém je vyrobený z prírodného eukalyptového vlákna (tencel), ktoré nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku! Okrem toho je tento produkt vhodný pre každého, pretože je absolútne organický a nespôsobuje alergické reakcie

Veľmi dlho nebola japonská kozmetika dostupná polovici sveta, ale teraz sa všetko mení, objavujú sa nové obzory, najmä v kozmetike. Jedným z takýchto inovačných produktov je aj Anti Aging Cream, určený na expresné omladenie pokožky tváre, šije a dekoltu. Zloženie tohto produktu je skutočne nezvyčajné, dokonca by som povedala, že je zložený z jedinečných zložiek. Posúďte sami: iba prírodné zložky, vrátane hydrolyzovaného kolagénu, ktorý obnovuje pružnosť pokožky a vodnatosť a má tiež silný liftingový a omladzujúci účinok. Tento omladzujúci krém je vyrobený z prírodného eukalyptového vlákna (tencel), ktoré nedráždi ani tú najcitlivejšiu pokožku! Okrem toho je tento produkt vhodný pre každého, pretože je absolútne organický a nespôsobuje alergické reakcie.

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s