Je MOŽNÉ zmeniť tvar vášho nosu v pohodlí domova

doctors_image_25_1298961774Ahojte, volám sa Andrej Michalský a pracujem ako popredný plastický chirurg na jednej z bratislavských kliník.Mám viac než 15-ročné pracovné skúsenosti. Každoročne vykonám stovky operácii, za ktoré sú ľudia ochotní zaplatiť nemalé peniaze. Väčšina z nich si však, bohužiaľ, nie je vedomá toho, že v 80% prípadov nie je chirurgický zákrok ani potrebný! V súčasnosti nám moderná medicína umožňuje napraviť akékoľvek nedokonalosti vzhľadu aj bez pomoci plastickej chirurgie. Plastická chirurgia je rýchlym, drahým a extrémne nebezpečným spôsobom dosiahnutia premeny. Jej pôvodným cieľom bolo pomôcť ľuďom s vrodenými poruchami vzhľadu alebo tým, ktorí utrpeli vážne deformácie v dôsledku nehôd.
klipČo je to Rhino-Correct?

Ide o špeciálnu násadu, ktorá pomáhať zmeniť tvar nosa bez potreby plastickej chirurgie. Je všestranná a dokáže pomôcť po viacerých stránkach, ako napríklad:
– dokáže nos zúžiť
– dokáže nos skrátiť
                                                  – odstraňuje z neho nerovnosti a výčnelky
                                                  – napráva špičku nosa
                                                  – mení tvar nozdier
                                                  – obnovuje symetriu nosa

nosPri pravidelnom používaní Rhino-Correct je možné požadovaný výsledok dosiahnuť v priebehu 2-4 mesiacov bez traumatického zásahu či bolesti. Odborníci uznávajú Rhino-Correct ako 100% hodnotnú alternatívu plastickej chirurgie, pričom berú do úvahy skutočnosť, že táto metóda je až desaťnásobne lacnejšia a absolútne neškodná. Ako však môžete sami tušiť, jej použitie neprináša priemyslu krásy také zisky ako plastická chirurgia nosa. Informácie o týchto násadách sú preto dôkladne utajované.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s