Páni! Prestal som fajčiť za 2 dni!

manČau, to som zase ja, Mišo! Rád by som vám porozprával, ako som prestal fajčiť. Pamätáte si, ako som pred rokom chcel seknúť s fajčením a hľadal som nejaké rady?Nuž, vyskúšal som všetky možné metódy: e-cigarety, tabletky, hypnózu, knihy „Pomôž si sám”, atď. VŠETKO TO BOLO NA NIČ. Nič z toho nepomohlo. Celú tú dobu som siahal po cigaretách. Takže všetky tieto metódy sú na nič. Moja spása bola náhla… a úplná – „RealQUIT – SK”Po mnohých neúspešných pokusoch som, jednoducho, znovu začal fajčiť. Nedávno som, však, narazil na blog jedného chalana; dokázal sa zbaviť svojej závislosti pomocou nejakých biomagnetov, ktoré sa volajú RealQuit. Takže som po nich, prirodzene, zapátral.Táto vecička je ,vlastne, tvorená dvoma pozlátenými biomagnetmi, ktoré ovplyvňujú určitý bod vo vnútornom uchu, ktoré je zodpovedné za túžbu fajčiť. Niečo ako akupunktúra, akurát bez ihiel.

sideTakže si na ucho pripevníte 2 magnety, jeden spredu a druhý zozadu, nosíte ich nie viac ako deň a nutkanie k fajčeniu JE PREČ OKAMŽITE A ÚPLNE! Toto nie je žiadne akože múdre psychologické táranie, na spôsob Michala Kubovčíka z Kredencu, ale skutočný biologický účinok na špeciálne body vo vnútri vašeho ucha. Nikdy sa nebudú používať na žiadnej klinike, pretože by im zrejme spôsobili stratu pacientov. Myslím, že každý chápe, že by sa to mohlo stať, vzhľadom na úspešnosť a dostupnosť tejto metódy mimo kliník.

Behom 40 minút ma už pri slabom zápachu cigariet začalo naťahovať na zvracanie!Využil som teda magnety a za ďalšie 2 dni som cítil skutočnú NECHUŤ už pri myšlienke na fajčenie. Skutočnú fyzickú nechuť! Ani to nedokážem popísať! Nemám ABSOLÚTNE ŽIADNU CHUŤ ZAPÁLIŤ SI CIGARETU. Je to už dva mesiace, čo som použil tieto magnety a JA STÁLE NECÍTIM POTREBU FAJČIŤ. Som taký vďačný, že som sa konečne zbavil toho odporného puchu vo svojom byte, zápachu z úst, žtých prstov a škvŕn na zuboch.Ak má niekto záujem, je tu jedna úžasná webová stránka, ktorá ponúka magnety RealQuit, osvedčené a certifikované. Tu je link.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s