Blog Andrea Moravcová : Ako som si vybielila zuby za 2 týždne

 12Dnes sa chcem s Vami podeliť o svoju skúsenosť s bielením zubov doma  ” Bright White ”. Veľmi dúfam, že budú tieto informácie pre Vás užitočné a budete nasledovať môj príklad. Pri každodennej konzumácii čaju, kávy, čokolády, sýtených nápojov, korenín, omáčok a tiež fajčení cigariet sa na sklovine hromadia pigmenty, čo má za následok žltkastý odtieň. Dokonca aj keby ste to všetko prestali konzumovať a prestali by ste aj fajčiť žltej farby sa nezbavíte.

Čo teda robiť? Je potrebné ísť k zubárovi a platiť šialené peniaze za škodlivé a nebezpečné procesy? Nie! ANI O TOM NEUVAŽUJTE! Existuje veľká šanca, že si poškodíte sklovinu a ešte viac zhoršíte situáciu. Tak čo robiť? Tiež som si položila túto otázku a začala som „študovať“ internet. Existujú rôzne rady: čistiť si zuby sódou, používať bieliace pasty, špeciálne nástavce, éterický olej, preplachovať si zuby čajovou hubou (kombuchou) atď. Samozrejme, že som to všetko vyskúšala, ale nemalo to žiadny účinok a tak som sa na to vykašlala a rozhodla som sa ísť k zubárovi.

Ale večer predtým ako som už chcela ísť k zubárovi ma kolegyne začali odhovárať, že si iba zničím sklovinu, až nakoniec ostanem úplne bez zubov. A poradili mi namiesto zubára skúsiť špeciálne bieliace pero ” Bright White”, ktoré je oveľa účinnejšie a absolútne bezpečné pre sklovinu. Podrobne som si všetko zistila, kde si ho môžem nájsť a za akú cenu. Objednala som si ho, vybrala som si zásielku na pošte a začala som ho používať.

1A čo si myslíte? O 1 týždeň neskôr boli moje zúbky SNEHOVO BIELE! Ťažko je tomu uveriť, ale je to tak! Ako sa používa ” Bright White ” ! Pred použitím Bright White si zuby nemusíte vyčistiť, stačí si ich pretrieť čistou servítkou a venovať celému procesu len jednu minútu. V Európe a USA ho už dávno poznajú a využívajú túto výhodu. Aj vy si môžete ľahko vybieliť zuby pred rande s milovanou osobou alebo pred obchodným stretnutím.

Bieliace pero môžete používať, keď potrebujete, ale oveľa lepší účinok môžete dosiahnuť, ak ho budete používať každý deň. Poškodenie zubov vám nehrozí a naopak dosiahnete stály lesk skloviny a svieži dych. A ešte niečo, potreba používania pera bude tým zriedkavejšia, čím lepšie sa staráte o ústnu dutinu. Objednala som si ho na tejto stránke. Je to jediná certifikovaná firma v Rusku, ktorá predáva SKUTOČNÝ ” Bright White ”.

Čo sa týka dopravy, zásielka príde na dobierku poštou. Takže je všetko bezpečné. Cena ”Bright White” sa rovná 3 tubám bieliacej zubnej pasty alebo 2 lístkom do kina. Sami sa rozhodnite, či je to veľa alebo nie, ale berte pritom do úvahy absolútnu zbytočnosť bieliacej zubnej pasty. Dúfam, že boli pre Vás tieto informácie užitočné a nakoniec aj Vy získate želanú belosť zubov! Veľa šťastia! Objednať si ”Bright White” !

 

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Slovakia și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s