Z 120 kg do 63 kg poszłam w ślady mojej idolki i schudłam o połowę !

image12Cześć! Jestem Julia. Żyję w małym mieście. Do niedawna byłam kompletnie nieznaną dziewczyną ale moja niesamowita transformacja zaszokowała cały internet! Dziś, na moim blogu, opowiem Wam co pomogło mi zrzucić prawie 60 kilogramów i zmienić moje życie „Green Coffee – PL”Zawsze miałam nadwagę i cierpiałam na problemy z nią związane. Gdy byłam dzieckiem, moi rodzice bardzo często dawali mi fast foody. Jadłam ich straszne ilości i popijałam słodkimi napojami. Nie wiedziałam JAKI KOSZMAR czeka mnie z tego powodu w przyszłości…

W szkole zawsze byłam wyrzutkiem i kozłem ofiarnym. Przezywano mnie, upokarzano, a nawet niszczono moje rzeczy. Kilka razy moi prześladowcy próbowali wrzucić mnie do śmietnika, ale nie byli w stanie mnie podnieść… więc zamiast tego obrzucili mnie śmieciami które potem musiałam zbierać… Nie wiedziałam jak sobie poradzić z prześladowaniem. Przez nie jadłam jeszcze więcej. Niewiele osób chciało się ze mną zadawać, nie miałam w zasadzie przyjaciół. Moją jedyną ucieczką z tego koszmaru była muzyka.

Kochałam wtedy słuchać piosenek Agnieszka Chylińska! Była moją idolką! Podziwiałam to jak wygląda, jaką ma figurę i talent. Wiedziałam, że w porównaniu z nią jestem paskudna i nigdy nie stanę się tak ładna jak ona… „Green Coffee”.

image06Nie ważne jak się starałam stracić na wadze nic nie działało. Cykle głodzenia i rozpaczliwego jedzenia spowodowały, że stałam się jeszcze grubsza. Ubrania przestały na mnie pasować i było mi ciężko się poruszać. Nocami płakałam bo czułam się tak bezradna i nic nie warta… a potem znowu zaczynałam jeść żeby zagłuszyć ból

Ale pewnego dnia, zdarzyło się coś co odmieniło moje życie… „Green Coffee”

Kiedy Agnieszka Chylińska przytyła 30 kilo nie przestałam jej uwielbiać

w jednym z wywiadów telewizyjnych powiedziała: „Z powodu tego ile przytyłam PRODUCENCI NIE CHCĄ ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ. Straciłam połowę kontraktów i przestałam otrzymywać nowe propozycje. Miałam straszną depresję, bo coś takiego się mi nigdy wcześniej nie zdarzyło! Musiałam szybko stracić na wadze, bo inaczej mogłam stracić swoich fanów i miejsce w show biznesie!”

Nagle zobaczyłam reklamę ”Green Coffee”, która miała bardzo dobrze spalać tłuszcz. Już miałam zamknąć stronę, ale postanowiłam najpierw przeczytać jak działa. Na stronie napisali, że ludzie osiągają swoją wymarzoną wagę w miesiąc. Wystarczy, że regularnie piją 2 kubki Green Coffee.

Wtedy dowiedziałam się też, że wielu celebrytów stosowało tą kurację. Wcześniej nie dało się dostać ”Green Coffee” w Polsce, a teraz stała się na tyle popularna, że każdy może łatwo KUPIĆ Green Coffee ONLINE!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – Poland și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s