EXCLUSIVE: Díky supertajné metodě překonala mladá maminka z Poděbrad světový rekord: 12kg během 4 týdnů!

img3Během posledních několika měsíců pozorujeme doslova šílenství našich čtenářů kolem výrobku na hubnutí, který pomáhá mužům i ženám po celém světě ZBAVIT SE TUKU. Produkt obsahující FORSKOLIN, se objevil již v mnoha populárních televizních pořadech po celém světě. Experti na stravování jsou z výsledků v šoku. FORSKOLIN ACTIVE – „doplněk na hubnutí” účinkuje i na ty z vás, kteří jsou obvykle na všechny druhy diet i cvičení rezistentní. “Tohle je urychlovač spalování tuků” – „Forskolin – CZ” .

Největším úspěchem každopádně byla zkušenost 36-leté Hany Beránkové z Poděbrad, která za méně než 2 měsíce zhubla 24 kg, a to bez jakékoliv diety nebo cvičení! Ani taková radikální změna tělesné hmotnosti však neměla vliv na její zdravotní stav. Navíc si svou hmotnost udržuje již déle než 5 měsíců a cítí se šťastná jako nikdy předtím. Podívejte se na Hanku a její výsledky: „Připadala jsem si, jako by se z mého těla stal stroj na spalování tuků.” Jak se jí podařilo zhubnout 24kg za tak krátkou dobu? A jak tato metoda funguje „Forskolin” ?

Hanka vysvětluje:

Kvůli svému životnímu stylu pro mě hubnutí nebylo nikdy snadné. Vždycky jsem měla chuť na sladké, do posilovny jsem nechodila, a vůbec jsem se o sebe moc nestarala. Takže jsem nikdy nebyla opravdu štíhlá či atraktivní dívka. Mému manželovi to moc nevadilo. Pak jednou před našimi přáteli pronesl větu, že

‘nejsem zrovna Angelina Jolie…’

Poslouchat taková slova mi moc příjemné nebylo. Jeho ale z ničeho vinit nemohu, protože jsem pro sebe nedělala vůbec nic, zejména v posledních 4 letech. Ve svém životě jsem se snažila zhubnout několikrát, ale disciplína a pečlivé počítání kalorií mi připadalo přinejmenším divné. Samozřejmě jsem zkoušela různé několikadenní pokusy či procedury, ale vždy jsem věděla, jak to dopadne, ještě předtím, než jsem vůbec začala. Úžasný průlom přišel 13. září.

img5Na ten jasný, slunečný den si pamatuji velmi dobře. I na tu klidnou atmosféru, která ani v nejmenším nepředznamenávala tak obrovské změny, které si ke mně našly cestu v podobě malé bílé lahvičky plné kouzelných pilulek. Dostala jsem ji od sestry, která žije ve Spojených státech, a připsala na ni: ‘Zkus to, Hanko. Co se týče hubnutí, tady ve Státechto je ‘absolutní bomba! 
”Forskolin Active” nejen že obsahuje účinnou látku „cAMP”, která dělá zázraky, ale samotný koncept doplňku je vytvořen ak, aby byl v souladu s principem plochého bříška a zdravým životním stylem. Přestože doplněk způsobuje drastický úbytek hmotnosti – až 25 kg měsíčně – nedostavuje se žádný jo-jo efekt, a jakmile začnete Forskolin užívat, můžete se navždy zbavit všech tukových tkání! Přesvědčte se! Proces hubnutí je s ”Forskolin Active” nezvratný!

Tak proto mi nikdy žádná dieta nepomohla? Byla jsem zvědavá „Forskolin”. Začala jsem pátrat po Principu plochého bříška i tomto doplňku a na různých webových stránkách přečetla tisíce názorů. Psali v nich, že Forskolin funguje na pomalý metabolismus skvěle, že je velmi účinný a navíc nezpůsobuje závislost. Tehdy jsem si to ještě nemohla dovolit. Měla jsem ale štěstí, protože jsem za balíček zaplatila mnohem menší cenu než moje sestra, což bylo na dvouměsíční hubnoucí program více než dost. Brala jsem 2 pilulky denně ,před snídaní a před večeří. Také jsem pila více vody než obvykle. A to bylo všechno – žádná speciální dieta nebo cvičení. A skutečně jsem začala hubnout už od prvního dne.

Připadala jsem si, jako by mi tuk mizel před očima! Podívejte se jak zhubnout 12 kilogramů za 4 týdny! Měla jsem pocit, že se moje tělo proměnilo ve stroj na spalování kalorií – bříško jsem měla každým dnem menší a menší, svaly se mi vyrýsovaly téměř okamžitě. Po 8 týdnech jsem vážila 55kg. Zhubla jsem 24kg „Forskolin”. Nyní vypadám skutečně o několik let mladší, jsem sebevědomější, padnou mi módní věci a cítím se atraktivní… a kdybyste viděli ty závistivé pohledy jiných žen :D. Vyzařuji pozitivní energii a můj život je najednou 10 krát lepší.

.
– vysvětluje doktorka Judith Parkerová z University of California v jedné z nejnovějších studií zabývající se úbytkem váhy. Marcela Červenková z Klatov (36) zhubla 24kg díky tomu, že denně po dobu 8 týdnů užívala dvě pilulky Forskolin Active – jednu pilulku před snídaní a jednu před večeří. Zeptali jsme se dietoložky, Dr. Judith Schenkerové, která tento produkt používá k léčbě obezity u svých pacientů, v čem přesně tkví síla doplňku ”Forskolin Active”. Jak může být hubnutí tak přirozené, bezpečné aúčinné zároveň? „Forskolin”.

.
Síla této kombinace spočívá v nejdůležitější složce – cAMP (získané z kořene forskolinu (Koleus ”Forskohlii ”, kopřiva indická) – což je hluchavkovitá rostlina, která má vliv na sekreci několika hormonů, které se podílejí na procesech spalování tuků v lidském těle). Ve stravě většinové společnosti v současnosti tato významná živina chybí. Lidé bojují s obezitou nízkokalorickými dietami, snaží se jíst výrobky, které se běžně považují za zdravé, přesto se jim zhubnout nedaří. A to jen kvůli této chybějící složce – „Forskolin” !

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s