Zářivě bílé zuby! Bez jakéhokoliv úsilí jsou bělejší o 6 odstínů! A téměř zadarmo! Možná tomu nevěříte, ale je to skutečně tak! Podívejte se!

cum-obtinem-o-dantura-perfecta-si-un-zambet-cuceritor-1Jak jsem si bělila zuby s ”Ionic White”, Jak se mi rozjasnil úsměv! Ahoj! Rozhodla jsem se napsat vám svou zkušenost, jak jsem si bělila zuby. Když si to spočítám, zaplatila jsem skutečně minimum a navíc jsem vůbec nemusela k zubaři… Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné, ale je to pravda. Před časem jsem se snažila najít nějaký lék na špatnou barvu svých zubů. Bohužel jsem ale stále nemohla najít nic, co by fungovalo: nepomohla v lékárně prodávaná zubní pasta s bělící složkou, fluoridem a dalšími látkami, ani další výrobky na bělení zubů, které jsem zkoušela. Upřímně se přiznávám, že jsem se i navzdory vysokým cenám rozhodla jít k zubaři. Tam mi nasadili laserové bělení a léčba mě stála 13.500 korun (o čemž vím, že na tento typ služby jsem z toho vyšla ještě docela lacino).

Našla jsem ”Ionic White” ale zjistila jsem, že na českých stránkách nejsou žádné reference o zkušenostech uživatelů, proto jsem hledala stránky psané anglicky. Říkala jsem si, že to je asi něco nového, protože jsem to vůbec neznala… každopádně jsem zjistila, že na anglických stránkách jsou velmi podrobné informace, hlavně o účincích a také o tom, že to je neškodné. V jednom videu dokonce ukazovali i porovnání s ostatními bělícími metodami.

Říkali v něm, že produkt ”Ionic White” je už patentován v Americe a že je dobře známý i v jiných částech světa, například v Austrálii, Rusku nebo v mnoha asijských zemích.

stomatologie-busteni1Dozvěděla jsem se informace, ve kterých profesionálové ve svém oboru radí, jak ”Ionic White” používat. Také jsem se dozvěděla, že bělící proces funguje na bázi iontů stříbra a modrého LED světla. Jinak ”Ionic White” obsahuje i běžné bělící složky. A pro lidské zuby i dásně je naprosto neškodný. Správného účinku je údajně dosaženo tím, že ionty stříbra reagují na modré LED světlo. Když jsem na internetu hledala dál, dozvěděla jsem se, že Ionic White splňuje všechny stadardy Světové zdravotnické organizace i evropské zákony a úmluvy, jinými slovy to prostě vyhovuje kritériím bezpečnosti zdraví. LED světlo je méně škodlivé a svými vlastnostmi nejblíže světlu přirozenému. Navíc se hodně používá v kosmetice a medicíně. Uvádí se, že modré LED světlo má dokonce silné antibakteriální a antiseptické účinky.

Proto jsem se ”Ionic White” rozhodla vyzkoušet. Uvědomila jsem si totiž, že podstata toho správného účinku nespočívá v oněch bělících složkách, ale ve vzájemné reakci iontů stříbra s modrým LED světlem, které ten přístroj vyzařuje.

Napíšu vám taky pár informací o ”Ionic White”, díky kterému jsem dosáhla tohoto výsledku: before-afterIonic White je přístroj na bělení zubů, který vyzařuje modré LED světlo a funguje na bázi dvou typů gelů. Jeden z nich obsahuje aktivní bělící složku a ten druhý ionty stříbra. Když se tyto dva gely mezi sebou smísí a začne na ně zářit modré LED světlo, nastartuje se tím proces bělení vašich zubů.

Bělící kúra ”Ionic White” trvá dvě minuty (má zabudovaný i časovač, aby měřil čas) a účinek je okamžitý. Ještě před tím ale musíte do určených otvorů na přístroji nanést obsah obou gelů. Po těchto dvou minutách si dvakrát až třikrát propláchnete pusu, a pokud vám na tom přístrojku zůstane ještě nějaký gel, a nebo vám zůstane ještě nevymačkaný gel v tubě, celou proceduru opakujete.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s