Kateřina Striženova zhubla 31 kilo a říká, jak můžete zhubnout i Vy!

18cAhoj, milé čtenářky a čtenáři! Občas dostavám emaily o tom, jak jsem zhubla. A už nezvládám odpovídat na všechny zprávy. Vždy se snažím odpovědět a podpořit Vás, ale když v tom budu pokračovat, budu muset žít jen online. Právě proto existuje tento článek, který je napsán za účelem odpovědět na tuto stěžení otázku: Jak jsem zhubla 31 kg. (Neznamená to však, že se na mě nemůžete obrátit s vašim dotazem „Green Coffee – CZ” . Napsání tohoto textu mi jen ulehčí život).

Můj příběh : Jednou jsem přestala sportovat – měla jsem tehdy opravdu dost práce… Na břichu se mi objevilo několik faldů. Dívat se do zrcadla už nebyla taková zábava, kulatěly se mi boky, nohy a zadek rapidně rostli spolu s ostatními častí těla! Samozřejmě, že jsem se rozhodla, že musím zhubnout, ať to stoji co to stoji. Nekonzumovala jsem tučná a smažená jídla a nejedla jsem pozdě večer. Začala jsem běhat ráno a večer jsem chodila do posilovny. Ale místo toho, abych shodila, začala jsem naopak přibírat. Za měsíc jsem vážila 84 kg. Rozhodla jsem se vyzkoušet jednu dost přísnou dietu, potom další a další… zapomněla jsem, jak chutná maso, chleba, brambory a dezerty. Jedla jsem jen ovoce a zeleninu a zapíjela vodou nebo kefírem. Vyzkoušela jsem nejdražší čaje na hubnutí – nepomohlo mi nic. Ztracené, hnusné kilogramy se znovu vracely do mého zbídačeného těla.

 
corbcof Po vyzkoušení všech možných diet, tablet, posiloven a osobního trenéra mě opustila motivace i síly. Až jednou jsem šťastnou náhodou narazila na unikátní výrobek Zelená káva se zázvorem, po seznámení s ním jsem se rozhodla, že jej vyzkouším. I před tím jsem slyšela, že některé celebrity tento výrobek používaly, ale byla jsem vůči tomu dost skeptická. Nevěřila jsem tomu. Ale nic jiného mi nezbylo, potřebovala jsem zhubnout a to rychlé!

Byla jsem velice nadšená, že káva „Green Coffee” obsahuje zázvor. Vždyť kromě toho, že zázvor hraje důležitou roli v odstranění střevních potíží, také brání akumulaci „špatného“ cholesterolu neboli nízkodenzitního lipoproteinu v játrech. Také zázvor pomáhá snížit celkovou hladinu cholesterolu v krvi pomocí značného snížení jeho obsahu v plasmě a v játrech.

Zpomaluje tak absorpci cholesterolu a stimuluje jeho zpracování na žlučovou kyselinu. Konzumace zázvoru má také velký vliv na kontrolu hladiny cholesterolu, která je často spojena s obezitou. Zrna zelené kávy pomáhají udržovat a upevňovat výsledek a snižovat pocit hladu!

Proto jsem se rozhodla prohlednout stránky výrobců. Ještě jednou jsem si přečetla všechny informace a objednala jsem ”Zelenou kávu” se zázvorem. Za několik dní mi přišel balík a začala jsem pozvolna pit kávu. Nejedná se o nic složitého, jen pít 1 až 3 hrnečky produktu denně, jak je uvedeno v návodu. 

 

005Výsledky : „Green Coffee” .Nakonec jsem si za dva týdny všimla šokujícího výsledku – zhubla jsem 8 kilo (!). Ztratila jsem napuchlý obličej, který se rozzářil energii! Nežádoucí břicho se viditelně zmenšilo a boky také! Všeobecně se dá říci, že jsem začala mít pozitivní náladu! Byla jsem si jista, že když budu pokračovat, budu stejně tak štíhlá jako jsou holky ve skupině VKontaktu, která se nazývá „40 kilo“! A to všechno bez zvláštních posilovacích cviků! Jím dál, co mi chutná a právě takový způsob hubnutí mi vyhovuje! V tuto dobu už jsem byla dost znechucena různými cvičeními…

Na konci druhého týdne jsem zhubla 6 kilogramů! Cítila jsem se skoro jako Malenka! Dokonce jsem chodila pěšky po schodech, abych zlepšila výsledek a měla pěkně štíhlé nohy. ”Zelená káva se zázvorem” mi opravdu pomohla a jsem velice vděčná jejím výrobcům. To je opravdu nejjednodušší a nejpříjemnější způsob hubnutí všech dob! Ani jsem si nevšimla, že jsem tímto nenáročným způsobem zhubla celých 18 kilogramů nenáviděného tuku během pouhého měsíce.

Definitivní vítězství jsem slavila až po 1,5 měsíci. Faldy na břiše zmizely! Zhubla jsem o 31 kilogramů a teď vypadám jako dřivé, možná dokonce lepé! Konečně jsem tak štíhlá, jak se mi ani nesnilo!! Vždyť v mém věku bývá hubnutí mnohem těžcí, než v dvaceti. Souhlasíte, že „Green Coffee” ?

Nyní můžu doporučit Zelenou kávu se zázvorem všem kamarádkám a kolegům v práci. Celkově jsem velice spokojená se svým výsledkem a věřím, že i Vy to zvládnete. Tím spíše, že se navzdory obecnému názoru nemusíte omezovat v jídle a týrat se nekonečným a unavujícím cvičením.
Hned opovím na otázky, které dostavám nejčastěji: „Green Coffee”.

Budu mít strie?
Ne! Tento výrobek nenechavá žádné strie! Dokonce i v případě, když zůstanou jen malé strie, nebudou vůbec viditelné na opálené pokožce!

Co se děje s pokožkou? Jak se stahuje?
Pokožka se stahuje ideálně! Ani já, ani mí známi neměli žádné problémy. Celulitida zmizí, stejně jako vše co je s ní spojeno!

A co s jídlem? Musím začít s nějakou dietou?
Já jsem proti dietám – nepotřebujete je! Jenom musíte sledovat návod!

Opravdu mám přestat jíst po 6. hodině?
Ne, to je mýtus! Musíte jíst, jak jste zvyklí a jak to jde! Ale všeobecně mátě mít na paměti, že je zdravě jist často a v malých dávkách!

P.S. Slečny, které zhubly pomocí Zelené kávy se zázvorem, prosím, podělte se o vaše výsledky! Je to velice zajímavé, jak produkt pomohl ostatním!

”Zelenou kávu” se zázvorem si můžete objednat zde „Green Coffee”.

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s