Na trhu s prostředky pro ztrátu nadváhy se objevil nejvýkonnější spalovač tuku ”Plody Goji”. Lékaři bijí na poplach

grainne-anorexieLékaři varují před nebezpečím! Ve snaze vypadat jako modelka, se mnoho dívek snaží silně zhubnout, někdy až k nepoznání. V současné době je to jednodušší, než kdy jindy – na trhu s prostředky pro ztrátu nadváhy se objevil nejvýkonnější spalovač tuku ”Plody Goji”. Lékaři bijí na poplach.

U všech, kdo chtěl zhubnout, bylo zaznamenáno výrazné snížení hmotnosti až o 10 kilogramů za týden ”Plody Goji”. Někteří z nich přišli o 30 až 35 kilo váhy za měsíc. A i když se to lidem ze začátku líbilo, tak je to po chvíli začalo děsit. Lidé na dietě ztratili kontrolu nad svými stravovacími návyky cílevědomě používaly potraviny s vysokým obsahem kalorii, ale nebyli schopni přibírat na váze ani jeden gram. Dokonce i po návratu do běžné stravy, ženy i nadále hubly místo toho aby přibíraly na váze.

 
Byly dotázány tisíce lidí, kteří příliš rychle a silně ztratily na váze pomocí zámořských plodů ”Plody Goji”.

 

nalŽádné neobvyklé příznaky, jako je nevolnost, zvracení nebo slabost po použití plodů nikdy nebyly pozorovány. Složení plodů bylo také pečlivě studováno vědci z ústavu výživy RALV. Výsledek analýzy stanovil, že:

”Plody Goji” obsahují 18 aminokyselin – to je výrazně vyšší obsah, než je množství v mateří kašičce, dále také 22 minerálů, 6 polysacharidů – v tomto smyslu, jsou plody goji jedinečné, jedinečné ve světovém měřítku, hodně vitamínů – ve srovnání s citronem je obsah vitaminu C v plodech goji pět set krát vyšší.
Nezávislá laboratoř provedla studii a vydala své stanovisko: 

FuSBa-L0qIA „Plody Goji” (lat. Lycium barbarum) ve svém složení nejsou jedovaté, jsou netoxické a nepředstavují riziko pro lidské zdraví. Ve 30 kusech její plodů průměrné velikosti se nachází denní dávka lipoové kyseliny, která je zodpovědná za rovnováhu tuku v lidském těle. Při užití takového množství plodů ”Plody Goji” budete ztrácet na váze asi do 3 až 5 kg týdně, aniž by došlo k poškození zdraví. Nicméně, překročení doporučených dávek může vážně ovlivnit zdraví.”

Průzkum mezi uživateli, kteří shodili velké množství váhy v krátkém časovém období potvrdil, že všechny dívky porušily doporučenou dávku, a používaly plody asi 3-5 krát více, než bylo stanoveno normou! A proto ztrácely váhu mnohem rychleji a to až 7-12 kilogramů týdně. Při takových výsledcích, pro mnohé bylo těžké se zastavit, a jako výsledek – náhlá ztráta váhy.

Ústav výživy RAMN varuje – příliš rychlá ztráta hmotnosti vede k vážným zdravotním problémům!

Odkaz na certifikované dodavatele: ”Plody Goji” !!!

Buďte opatrní – zhubnout pomoci ”Plodů Goji” snadné, ale nezapomeňte na maximální denní dávku, kterou se nedoporučuje překračovat – 30 g!

                             Postarejte se o své zdraví!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s