PŘESTAL jsem KOUŘIT ZA POUHÉ 4 DNY, Vsadím se, že můj bratr ”auto”!

LGChci se podělit o svůj příbeh, jak jsem přestal kouřit za 4 dny a víc jsem se cigaret ani nedotkl. Doufám, že vás můj příběh zaujme a budete ho následovat ( „ZeroSmoke – CZ” ) . Nedávno jsem se vsadil se starším bratrem, že dokážu přestat kouřit. Jestli zvítězím, tak mi dá své nové auto. Musím se přiznat, že absťák byl velice zlej (já byl kuřákem 9 let a přestat jsem chtěl poslední 3-4 roky), a každý den jsem začínal znovu.

Termín byl měsíc a já si myslel, že má síla vůle mně pomůže a za pár dní přestanu s kouřením. Jak velice jsem se mýlil. Okamžitě jsem přešel na elektronické cigarety, jenomže jak se ukázalo, oni ještě více zesilují závislost. Nerozumíme významu věty pak tablety.

3Od těch mně začala bolet játra a taky jsem měl nevolnost. A to jsem si koupil nejdražší, přírodní s nějakými bylinkami. Nemohu si představit, co by bylo, jestli bych koupil laciný. Na internetu jsem našel knihu Allen Carr “The Easy Way to Stop Smoking”. JSOU TO VŠECHNO BLÁBOLY. Nic to nepomáhá. Okamžitě vás to táhne kouřit. Zbytečnost.

 
Zvítězit nad kouřením a také nad bratrem jsem dokázal úplně spontánně : „ZeroSmoke” !

Po několika neúspěšných pokusech jsem i nadále kouřil až do doby, kdy jsem v televizoru uslyšel o ”ZeroSmoke”. Najít je bylo dost těžké, než jsem našel adresu výrobce.

Jsou to dva biomagnety se zvláštním pokrytím, které působí na speciální bod na uchu a mozek kupíruje potřebu kouření. Výrobce slibuje, že v průběhu dne se vůně dýmu stane odpornou, jestliže se oba magnety připevní na ucho. Touha kouřit MIZÍ ÚPLNĚ! Okamžitě „ZeroSmoke” !

4Nosil jsem magnety doslova několik dní a zpozoroval jsem svůj ODPOR k cigaretám. Vycházel jsem s přáteli jako obvykle zakouřit si, ale ruce se pro cigaretu už nenatáhli. Od té doby už uběhli více jak 4 měsíce a doteď mně to k cigaretám netáhne.
Bratr je na mně hrdý a auto mně daroval a přepsal ho na mně. Já jsem taky rád „ZeroSmoke” . Cítím se skvěle. Moje přítelkyně, která je kosmetička tvrdí, že jsem dokonce omládnul a má kůže vypadá výborně.

Pokud je někdo z čtenářů taky závislej na kouření a chce s tím přestat, radím vám, koupit přímo u výrobce magnety ”ZeroSmoke”, které jsou certifikovány.

PŘEJÍT NA STRÁNKU VÝROBCE : „ZeroSmoke” !!!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s