Záchrana maličkého poprsí? Jak jsem si zvětšila prsa o 2 velikosti za 1 měsíc

fullAhojte, zdraví vás opět Xeňa! Chtěla bych se s Vámi podělit o svou malou radost…Povedlo se mi doma ZVĚTŠIT si prsa o dvě čísla!!! Možná si vzpomenete, psala jsem asi před rokem, že se mi vůbec nelíbí moje mikroskopický poprsí, a ptala jsem se vás na radu, jak si prsa zvětšit ( „Bust Cream Spa – CZ” ) ?

Všechny vaše doporučení jsem vyzkoušela, prášky, různý cviky a podobně. VŠECHNO JSOU TO NESMYSLY. Vůbec to nepomáhá. Prsa mi nevyrostly ani o milimetr. Prostě na nic. Už jsem se s tím ale téměř smířila, v rodině jsme vlastně nikoho s velkýma prsama neměli. U nás jsou to samý žehlící prkna 🙂
Nicméně už jsem to víceméně hodila za hlavu a zapomněla na to.

Záchrana maličkého poprsí?! ”Bust Cream Spa” !!!

Jednou jsem se ale probírala blogy na internetu a narazila jsem na blog, kde jedna holka psala, jak si DOMA nějakým zázračným způsobem zvětšila prsa za jeden měsíc díky krému ”Bust Cream Spa”! Samozřejmě mě to hned zaujalo a všechno jsem si k tomu nastudovala. Začala jsem o krému hledat co nejvíc informací a našla jsem vědecký článek, kde je to všechno podrobně vysvětlený. Takže už jsem neměla pochyb.

7iuliesutiencusarme-1310048863Tak jsem si krém teda objednala. Přišel mi za několik dní poštou, platila jsem na dobírku. Balíček jsem otevřela, přečetla si návod a začala s programem přeměny plochýho hrudníku. Takže, nejdřív jsem krém vyzkoušela na ruce, abych se přesvědčila, že na něj nebudu mít alergii.

 

A výsledek? Vyrostly mi teda prsa ”Bust Cream Spa” ?

Dávala jsem vždycky malé množství krému na prsa každý den ráno a večer po sprše. A co myslíte? Po pěti dnech jsem si prsa změřila a málem mi spadla čelist až na zem!!! Prsa už byly větší o 5 cm za jeden týden! Copak se tomu dá vůbec uvěřit??? Nevěřila jsem svým očím – o pět cenťáků větší, vypadaly plnější a byly pružnější. Celá moje kúra trvala 31 dní čili jeden měsíc a teď mám po něm fakt dokonalý prsa a už se nestydím je ukazovat:))

618x399_139039807475fbb5fdV práci si samozřejmě všichni hned všimli, že mám větší prsa a že vypadají mnohem líp a samozřejmě se všichni začali ptát. Té největší pesimistce, která tvrdila, že to musí být plastika, jsem ten krém půjčila. A za dva týdny přišla s očima rozzářenýma, jako kdyby vyhrála milion prsa jí vyrostly o jednu velikost! Za nějaký dva týdny!! Asi vás nepřekvapí, že teď to u nás v kanceláři používají všechny :)))

A dost mi to změnilo život. Chlapy se teď můžou zbláznit, ze všech stran slýchám komplimenty. To je samozřejmě hrozně příjemný. Šéf mi dokonce zvýšil plat, tak nevím, jestli je to spojené s tím, že mám teď větší prsa nebo ne 🙂

Jsem šťastná jak blecha, že se to takhle povedlo. Zároveň jsem si uvědomila, že problém mnohých z nás je v tom, že ty nejjednodušší věci považujeme za neefektivní, zatímco složitější řešení, jako je operace, za efektivní považujeme. Ale tak to není. Prsa si můžete zvětšit přirozenou cestou, rychle a bezpečně. Moje zkušenost to potvrzuje!!

Kdo by měl zájem, tak já jsem si objednala krém na těchhle stránkách. Je to jediná certifikovaná společnost v Česku, která „Bust Cream Spa” prodává. Pokud jde o dodání, tak objednávka se posílá poštou a platí při vyzvednutí. Takže je to zcela bezpečné.

”Bust Cream Spa” stojí tolik, co dva lístky do kina nebo taky jeden nákup v supermarketu. Posuďte samy, zda je to hodně nebo málo. Já si osobně myslím, že by se takový krém mohl prodávat i dvakrát dráž. Takže tak. Doufám, že vám tyhle informace k něčemu budou a že nakonec taky budete mít za krátkou dobu velikost prsou, s kterou budete spokojený. Hodně zdaru!

OBJEDNAT  ”Bust Cream Spa”  !!!
Anča z České Lípy – ”Bust Cream Spa” :  Já jsem kojila něco málo přes rok, pak jsem se do dvou měsíců opět dostala do formy, zhubla jsem a byla se sebou spokojená, až na ty prsa…Vždycky jsem měla slabé dvojky. Zato teď mám dobré trojky! Díky tomu krému! Když jsem ho začala používat, tak už za týden bylo znát zlepšení – prsa se zaokrouhlily (na malých je to dobře znát) a byly na dotek pevnější. Krém se rychle vstřebává, nezanechává stopy a hezky voní. Výsledky jsou skvělé! Košíčky C mám za pouhý měsíc a půl používání Stačí jedno balení! Rozhodně to stojí za to!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s