Život bez problému s vbočeným palcem: jedinečný způsob, který vás zbaví deformace palce za 2 měsíce!

art_pVbočený palec je jev, který je mnohým lidem známý. Nejedná se ale pouze o estetický problém. Deformace chodidla nejenom že hyzdí vzhled nohou, ale způsobuje také diskomfort a bolest při chůzi a z výběru obuvi vám udělá hotové peklo. Současná medicína si dlouho klade otázku: jak DEFEKT ODSTRANIT DO NĚKOLIKA MĚSÍCŮ, aniž by byla nutná operace? Odpověď se nakonec podařilo najít’ („ValgusPro – CZ” ) !!!

 
Doposud byla nejefektivnějším způsobem léčby „kotníku“ pouze chirurgická korekce. Ale ani tento nákladný a bolestivý výkon nezaručuje, že se vbočeného palce na 100 % zbavíte. V 39 % případů se po několika letech problém opět vrací.

Pro ty, kteří se zákroku bojí, vyvinuli odborníci speciální fixátor palce ”Valgus Pro”. Jeho hlavním úkolem je snížit traumatické působení na oblast palce a tímto zastavit bolest a zánětlivé procesy.

AnimationTento prostředek, který je vyroben ze speciálního silikonu, těsně přiléhá k noze, kopíruje její anatomický tvar a pevně kloub fixuje ”Valgus Pro”. To také vede k rovnoměrnému rozložení zátěže při chůzi. Postup onemocnění je zastaven. Za několik měsíců se kloub vrací do přirozeného postavení a bolest palce a chodidel mizí.

Šetření, kterého se zúčastnilo 1500 osob, ukázalo, že každodenní nošení fixátoru ”Valgus Pro” pomáhá se do několika měsíců zcela zbavit problému s vbočeným palcem, ať už byla deformace v jakémkoliv stadiu.

 
EXPERIMENTÁLNĚ DOKÁZÁNO! Úplné odstranění deformace palce za 1 měsíc u 97 % pacientů, kteří se studie zúčastnili.

Pro dosažení požadovaného terapeutického účinku je třeba fixátor používat nejméně 6 – 10 hodin denně. Právě dlouhodobé působení vede ke kladným výsledkům. Nošení ‘‘Valgus Pro” není nepohodlné ani nepříjemné. Je možné jej nosit v jakékoliv obuvi a přitom bude vždy nenápadný.

 
art_pic5POZOR!  Deformace chodidla je dědičná záležitost. Pokud mají vaši příbuzní hallux valgus, pak máte větší pravděpodobnost, že budete mít tuto deformaci také. Při prvních příznacích tohoto onemocnění se doporučuje používání fixátoru ”Valgus Pro” za účelem prevence.

Fixátor je dále doporučován těm, kteří mají ploché nohy a dále těm, kdo často nosí nepohodlnou a úzkou obuv (zejména ženám, které nosí vysoké podpatky).

V r. 2014 byl ”Valgus Pro” označen za průlom v léčbě deformace palce hallux valgus. Díky tomuto fixátoru se snižuje nezbytnost chirurgického zákroku téměř 7krát.

Dnes jsou na trhu nabízeny analogické prostředky. Jejich účinnost je ale ve srovnání s fixátorem ”Valgus Pro” mnohem nižší a jejich nošení je velice nepohodlné.

 
Abyste se vyhnuli padělkům, doporučujeme fixátor objednávat pouze na oficiálních stránkách výrobce. Pouze zde získáte originální, certifikovaný výrobek, jenž bude mít veškeré vlastnosti, která má mít (”Valgus Pro” ) .

 

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty – CzechRep și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s