Bir ayda 89 kilodan 63 kiloya kadar ben nasıl zayıfladım? Eğer diyetler ve fitness yardım etmiyorsa, ne yapmak lazım?

23Bu hikaye benim nasıl diyetsiz zayıfladığımı anlatıyor. Herkese merhabalar! Benim ismim Gülten Çay. Ben özel mikrobloğum ve size zayıflama yollarını detaylı bir şekilde açıklayacağım. Bu konuda herkesin sorularına özverili bir şekilde cevap vermeye ve buna ek olarak bukonuda bilmediklerinizi öğretmeye çalışacağım.Son zamanlardabu konuda bilgi vermeye çalışan bir çok kişi var ve bunların büyük bir kısmında hatalar var.Bu sebepten dolayı ben çok daha iyi bir çalışma yaparak sizlere internet üzerinden bu konu hakkında en iyi şekilde bilgileri aktaracağım. Bu konuda sizlere doğru bilgiler vermek istiyorum. Ve bu sebepten dolayı bu makaleyi yazmaya karar verdim. Benimle ilgili en çok merak edilen sorumuza geçecek olursak;nasıl 26 kg verebildim „Goji Berry – TR” ?

Öncelikle şunu söylemek istiyorum; ben hiçbir zaman zayıf birisi olmadım, fakat zayıf olmayı çok istiyordum. Eğer kendinize bir amaç belirlediyseniz, bu amaca ulaşmak için özgüveniniz olmalı ve gerçekten bunu başarmayı istemelisiniz. Ben amacıma ulaşmak için bitkiselbir ilaç olan ”GOJİ BERRY’i ” tercih ettim. Ve sonuçta ben BİR AY kadar kısa bir sürede zayıfladım! Kabul edelim ki bu ŞAŞIRTICI bir sonuçtu!

.
Motivasyon :  Ben uzun bir süre boyunca kendi artık kilolarımdan rahatsızlık çekiyordum ve bu sebepten dolayı zayıf olan kızları oldukça kıskanıyordum! Herzaman onlar gibiolmak istedim, çünkü onlara hayrandım! Hayallerim hep zayıf olmam üzereydi. Bir bayan olarak kocamın beni ellerinde taşımasını ve çocuklarımın çok güzel bir annesi olmasını istedim.

com-1Zayıfladıktan sonra eski fotoğraflarıma bakamaz oldum! Kilolu olduğum dönem çok korkunçtu! İş arkadaşlarımbana gülüyor, trip atıyor ve beni üzecekkomikçe yorumlar yapıyordular. Tabi bunları yaparken bana belli etmemeye çalışıyordular. Fakat ben herşeyin farkındaydım! Doğal olarak eve gelince ben çok sinirleniyordum ve herşeyi unutmak istiyordum. Bunun içinde sürekli yemek yiyordum ve doğal olarak kilo alıyordum. Zayıflamak için beni motive edecek bir olaya ihtiyacım vardı. Ve bir gün ihtiyacım olan motivasyonu bana verdiler ve beni işten kovdular! Sebebi ise ben herkes gibi olmamamdı! Herkes gibi zayıf ve güzel değildim! Bu durum karşısında ben büyük bir depresyon içerisine girdim ve karar verdim; hayatımı tamamen değiştirmeliydim!

Benim hikayem: ben nasıl zayıfladım? Zayıflamak için ilk düşündüğüm az yemekti ve bu sayede herşey düzelecekti. Fakat böyle olmadı! O zamanlar dünyanın tüm diyetlerini denedim ve her çeşit spor salonuna gittim! Ne yazık ki değişenhiçbir şey olmadı! Bu tarz olumsuzluklardan sonra ömür boyu böyle şişman olacağımı düşündüm!

foto19Ama güzel bir günde eski bir arkadaşım aradı! O gün hayatımın yeni sayfası açılmış oldu! Ömrümü değiştiren gün, o gündü! Her zaman ki gibi onunla konuştuk, dertleştik. Ve tabi ki bende kendi derdimi anlattım. Nasıl işten kovulduğumu, bu durum sonucunda depresyona girdiğimi vedenediğim tüm diyetlerin sonuçsuz kaldığını ve hiçbir sonuca ulaşamadığımdan bahsettim.

Derdimi duyunca arkadaşımda bana kendiyle ilgili birkaç bilgi verdi! Seneler önce oda aynı dertten mustaripmiş! Çok yıpranmış ama bir günde internette zayıflamak için bir mucize tarifi okumuş. O tarif ise GOJİ BERRY isimli bitkisel ilaçmış. Arkadaşım anlattığına göre ”GOJİ BERRY” iştahı azaltmaya yardımcı olan, tamamen doğal içeriğe sahip olan bir ürünmüş. Carallum klinik çalışmalarda iştahın bastırılmasına yardımcı olduğu belirtilen devrim niteliğinde yeni bir bileşeni içerisinde bulunduruyor.

.
Bunları duyunca çok şaşırdım çünkü daha önce böyle bir ürün hakkında bilgi sahibi değildim. Ve tabi ki kendimehemen bu üründen sipariş ettim. Bir ay boyunca yemekten önce 3 kere içiyordum.(Fakat siz alırsanız kendi vücudunuza artık kilolarınıza göre kullanmaya özen gösterin,zaten alınca kullanma talimatında her şey yazıyor.)

Böylece benim sonuçlarıma bakacak olursak; 89 kilodan 63 kiloya kadar zayıfladım. Tabi bu bir SON DEĞİL „Goji – TR” !

Ben hala BÖYLE gözüktüğüme inanamıyorum: Diyet, spor ve diğer zorluklarla daha rahat mücadele etmek için. Hızlı kilo kaybının nedeni nedir?

Tibet bitkisi olan Goji’nın garantili güçlü özü, iştahınızı azaltmaya yardımcı olmak için vücutta doğal olarak çalışır. Böylece çok daha kolay kilo vermeniz sağlanır. Bu öz, Tibet işçi sınıfları arasında da iştah bastırmak ve dayanıklılığı artırmak için kullanılırdı. Tibet’ın serveti olarak bilinen ve Tibet Sağlık Bakanlığının şifalı bitkiler üzerine kapsamlı listesinde yer alan ”Goji Berry”, sebze ve kıtlık yiyeceği olarak ünlenmiştir.

Goji’ın popülaritesi ünlü Hollywood yıldızları sayesinde her geçen gün artmaktadır. Ünlüler, zayıflama programların hızlı bir başlangıç yapabilmek için Caralluma’yı tercih etmektedir.

Bir kaç gün önce üşenmeden özellikle sizin için internetten ”Goji Berry” bitkisel ilacının sitesini buldum)) İnanın ki bu ürünçoğudiyetten, zayıflamakiçin tercih edilen tüm çay ve kahvelerden çok daha iyidir!
”GOJİ BERRY” i şu linke tıklayıp sipariş edebilirsiniz !!!

Gültencim, başka kızlara bu konuda motivasyon verdiğin için çok teşekkür ederim. Senin bloğunu ”GOJİ BERRY” okuduktan sonra bende giderek zayıflamaya başladım. O zamandan beri üç hafta geçti ve ben 27 kg verebildim! Bu sayede 46 kg oldum! Çok teşekkür ederim herşey için!
Gültencim, merhabalar. Ürünü bende denedim ve size bir şey itiraf etmek istiyorum; siz benim ailemi kurtardınız! Ürün sayesinde zayıfladım ”GOJİ BERRY”. Çok daha şık ve güzel oldum! Kocam bana artık gerçekten güzel bir kadın olarak bakıyor! Bana her geçen gün daha da çok aşık oluyor! Bu yüzden ben çok mutluyum :)))

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Turkey și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s