Son araştırmalar kanıtladı: yeni tedavi yöntemi saçları %74 daha gür eder ve dökülmeden korur!

newnewsErkeklerde ve kadınlarda saç dökülme sorununun benzersiz tedavi yöntemi önde gelen Avrupa uzmanları tarafından uzun yıllar boyunca geliştiriliyordu. Ve nihayet dazlaklığa, saçların incelmesine ve dökülmesine karşı olan devrimci ürün elde edilmiştir. Saç telin ve saç folikülün yenilenmesine olan inovatif yaklaşım, sadece bir ay içinde kaybedilen saçları yenileyip onları %74 daha gür yapma imkanını veriyor „Procare Serum – TR” .

Bunun sırrı, saç dökülmesinin sebeplerinin en sık karşılanlarının titiz analizi yapıldıktan sonra tasarlanmış yeni formülde saklıdır. Avrupa Hijyen ve Güzellik Enstitüsünün kozmetoloji ve trikoloji (saç bilimi) uzmanları saçların dökülmesinin, saç kökünün etrafındaki kollajen zarın fonksiyonunun bozulması sonucunda meydana geldiğini tespit ettiler. Onların yargıları birçok klinik deneylerle doğrulandılar „Procare Serum” .

Kollajen, saç köklerinin mikroskopik boyutta olan yapı zarıdır. O vitaminler ve mineral maddelerin eksikziliğine, saçların yanlış bakımına, hormon dengesizliğine veya strese karşı çok duyarlıdır. Bu olumsuz süreçler sonucunda saç folikülü güçsüzleşir. Böyle saç incelir, büyümeyi durdurur ve sonuçta dökülür.
model-faceKozmetoloji uzmanları saç telinin etrafındaki kollajen zarını besleme ve, böylece, saç dökümünü önleme yöntemini buldular. Bu görevin aşağıdaki iki doğal bileşenler birleştirildiğinde en etkili şekilde gerçekleştirebileceği tespit edildi: saçların esas yapı bloku olan keratinin oluşumunda iştirak eden L-sistein ve saç telin yeni hücrelerinin büyümesi ve köklerin güçlenmesi için ideal ortamı yaratan adenosin. Araştırmalara dayanarak saçlar için özel serum üretilmiştir, „Procare Serum”. Onun içerdiği aktif maddeler kolayca kafa derisinin derin tabakalarına sızarak hem saç folüküllerini uyarıyor hem de uyuyakalmış saç tellerini “uyandırıyor”. Sonuç – güçlü, sağlıklı ve gür saçlar.

“Procare Serum” sadece dazlaklığın mükemmel profilaksisi değildir, bu ürün hasar görmüş saçları koruyarak onları çevre şartlarının agresif tesirine karşı dayanıklı kılıyor. Serumun „Procare Serum” içeriğindeki palmiye yağı kafa derisinin kan damarlarını genişletmeye yardım ediyor ve böylece saç foliküllerindeki kan dolaşımını iyileştiriyor. Onlar daha çok saçların esas yapı bloku olan keratini üretmeye başlıyorlar, bu da saçları kökünden ucuna kadar yenilemeye ve onlara sağlıklı bir görünüi ve güzellik vermeye yardım ediyor.
thicker-hairTüketici testleri, “Procare Serum” ’u kullanan kişilerin %97’sinin bir ay tedaviden sonra saçlarının kalınlaştığını ve onların dış görünüşünün genel olarak iyileştiğini farkettiklerini gösterdiler. Bu yüzden “Procare Serum” çok hızlı bir şekilde Batı Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri kozmetoloji uzmanlarının pek iyi referanslarını kazandı. Onlar, serumu devamlı olarak kullanan kişilerin bir ay tedaviden sonra saç hacimlerini yaklaşık olarak %67’ye kadar arttırabildiklerini tasdiklediler.

Taklitlere yer vermemek için bu ürün mağazalarda satılmıyor, onu sadece internetten sipariş ederek satın almak mümkündür. Mahsus bizim okuyucularımız için “Procare Serum” üreticisi benzersiz bir teklif hazırladı. Sadece bugün benzersiz serum üretici sitesinde (link) sipariş edildiğinde daha düşük fiyattan satın alınabilinir.

Yazar: Burak Çağlayan, Bilim Dünyası. “ Procare Serum” ’u sipariş etmek için burayı tıklayın. Alınan sonuçlara göre “Serum” ’un bir ay devamında kullanılması*
 – saçların yenilenmesini – 97%
 – oranında arttırdı, saçların hasarlanmasını – 99%
 – oranında azalttı, saç dökülmesini – 89%
 – oranında durdurdu saçların dış görünüşünü – 93%
* Bilim Dünyası dergisinin 250 okuyucusu arasında yapılar araştırma sonuçları “Serum” ’u kullanan kişilerin düşünceleri:
Murat Varol (43 yaşında) İzmir’den: „Procare Serum” dazlaklık sorunumunu çözmeye yardım etti. Artık kendi görünüşüm yüzünden utanmayacağım, saçlarımın dökülmesi durdu ve onlar yeni güçle büyümeye başladılar! Nihayet kendimden daha önce hiç olmadığım gibi eminim!”

Nergiz Duran (35 yaşında) Bursa’dan:  “Serum” ’un yardımı ile sadece bir ay içinde saçlarımın dökülmesini durdurdum, onlar daha sağlıklı görünmeye başladı. Kelliklerin bayağı azaldığını farketmeye başladım”.

Şaşırtıcı efektler 10 olaydan 9’unda doğrulandı. Güvenliği ve efektifliği klinik olarak kanıtlandı: “Serum” Scranton Devlet Üniversitesinin (ABD) laboratuvarlarında ciddi testlerden geçirildi, bu testler onun kullanımının güvenli olduğunu ve yüksek etkiliği gösterdiler. Serum, yaşları ne olursa olsun hem erkekler için hem kadınlar için uygundur. O hem tedavi aracı olarak kullanılabilir hem saç problemlerinin oluşmasının profilaksisi olarak. Devamını oku » „Procare Serum – TR” !!!

 

Acest articol a fost publicat în Health & Beauty - Turkey și etichetat . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s